Hedeflerine ulaşana kadar seninle kalacağız.

Bu yolculukta yalnız değilsin!

Alanında uzman eğitim koçlarımız ile hedeflerine ulaşana kadar profesyonel ve tam destek ile yanındayız.

ARİT KOÇ KİMDİR?

1984 Yılında Gümüşhane’de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini sırasıyla Aysın Rafet Ataç İ.Ö.O,  Dumlupınar Ortaokulu, Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Üniversite Öğrenimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliği Bölümünde gördü.

Yine aynı üniversitede, Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsünde Yüksek Lisansını yaptı. Üniversite yıllarında başkanlığını yapmış olduğu kulüpler aracılığı ile eğitim başta olmak üzere çeşitli alanlarda birçok faaliyette bulundu.  Çeşitli STK’ lerde eğitim üzerine konferanslar ve seminerler verdi. 2009 yılından itibaren ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde birçok devlet(ücretli)  ve özel okulda öğretmenlik ve eğitim koordinatörlüğü yaptı. Bu süreçte her seviyeden öğrenci gruplarına ölçme değerlendirme, kendini fark etme, motivasyon, ders çalışma yöntemleri ve ideal hedef üzerine seminerler verdi. 2013 yılından itibaren 21 kampüs ve bünyesinde 41 okul barındıran bir kurumun bünyesinde 8 yıl boyunca eğitim koordinatörlüğü görevinde bulundu. Bu görevinin ardından ARİT KOÇ’u kurarak eğitimci ekibi ile  yüzlerce öğrenciye koçluk hizmeti sundu.

Evli ve bir kız çocuğu babası. ‘’ Herkes kendi hikayesinin KAHRAMANI olabilir’’ sloganı ile çıkmış olduğu bu yolda ekip arkadaşları ile çalışmaya ve geleceğin çocuklarına yön göstermeye devam ediyor.  

Hayatına Dokunduklarımız

Başarıya ulaşan yüzlerce öğrenci arasına sende katıl.

Öğrenci

1000+

Öğrenci

Mezun

1000+

Mezun

Koçluk

2000+

Koçluk

Okul ve Kurum

10+

Okul ve Kurum