info@aritkoc.com

0535 546 29 06

SINAV KOÇLUĞU PAKETİ

User Avatar Öğretmen aritkoc
0 (0)
Free
SINAV KOÇLUĞU PAKETİ

Ders Tanımı

Kimler Tercih Eder:

Bu paketimizi genelde kendi kendine çalışma yapmak isteyen öğrencilerimiz tercih etmektedir. Öğrencimiz akademik durumunu ve ilerleyişini görebileceği, nerelerde hata yaptığının dönütünü alabileceği güvenilir bir platform arayışı içindedir. Biz de ARİT KOÇ olarak bu durumdaki öğrencilerimize özel bir paket hazırladık.

NOT: Öğrenci ile yapılacak görüşmede belirlenecek paket süresine göre deneme sayısı revize edilecektir.

  • 40 Adet deneme sınavı: Öğrencimize paket halinde belli aralıklarla toplamda 40 adet deneme sınavı iletiyoruz.
  • Deneme takvimi: Öğrenciye uygulanacak olan denemelerin takvimi öncesinde kendisine iletilmektedir. Öğrenci bu takvime göre kendi programını düzenlemektedir.
  • Tüm Konular İçin Konu Anlatım İçerik Desteği: Öğrencimiz ARİT KOÇ Dijital Platform Üzerinden Her birini Uzman eğitimcilerin hazırladığı ve tüm Konuların konu anlatım videolarının olduğu bir alana ulaşabilmektedir.
  • 300 bin adet Lise, 200 bin adet Ortaokul Soru Havuzu: Süreç içerisinde KTT, Kurumsal Deneme, Genel Deneme, Yaprak test ve şablonunu Öğrenci koçunun danışana göre ayarladığı sorularla öğrencimize konu pekiştirme süreçleri yaşatıyoruz. Sorularımız ölçme değerlendirme süreçlerine göre düzenlenmişti.
  • Konu Analiz Desteği: Öğrencimizin girmiş olduğu ikinci denemeden sonra analizi oluşturularak sistemine işlenmektedir. Bu şekilde sınavlar arası yükseliş grafiğini hem genel hem de konu bazlı görebilmektedir.
  • Öncelikli Konu listesi: Öğrencinin çözmüş olduğu tüm denemelerin analizi sonucunda tespit edilen sıkıntılı konular öğrencinin seviyesi ve konunun geçmiş yıllarda soru olarak çıkma sıklığı baz alınarak 3 adet öncelik listesi hazırlanmaktadır. Ve öğrenciye her analizde gerçekte sınava girmiş olsaydı hangi sıralamayı yapacağı belirtilmektedir. Ve de verilen öncelikli konu listesindeki konuları hallettiğinde hangi sıralamaya kadar yükseleceği belirtilmektedir.
  • Öğrenci Koçluk Desteği: Öğrencimiz yılda 5 kez öğrenci koçumuzla görüntülü görüşerek süreçle ilgili koçluk desteği almaktadır. Görüşme tarihleri önceden belirlenmektedir.

İncelemeler

Average Rating

0

0 Reviews

Detailed Rating

5

0%

4

0%

3

0%

2

0%

1

0%
Comments ( 0 )

Write a review