info@aritkoc.com

0535 546 29 06

ONLİNE KOÇLUK PAKETİ

User Avatar Öğretmen aritkoc
0 (0)
Free
ONLİNE KOÇLUK PAKETİ

Ders Tanımı

Online olarak bireysel  vermiş olduğumuz koçluk hizmetini tüm Türkiye’deki öğrencilerimize kaliteli şekilde sunabilmek için hem ölçme hem de Koçluk takip süreçlerinde güçlü yazılımlarla çalışıyoruz. Doğru adımlar attığınızda, danışanınızı doğru yönlendirdiğinizde, işinizde samimi olup ve de disiplinden taviz vermediğinizde  tüm süreçlerde başarıyı yakalarsınız.

NOT: Öğrencimize sunduğumuz tüm yazılımlarımıza hem telefon hem de bilgisayar üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

 • Haftalık bireysel ders programı: Öğrencimiz her haftanın sonunda Koçun direktifleri doğrultusunda programcımız tarafından aranarak programı yenilenmektedir.
 • KTT (Konu Tarama Testleri): Konu dizilimine göre belli periyodlarda ARİT KOÇ Dijital platform üzerinden KTT ( Konu Tarama Testleri ) yapılmaktadır. Bu testler hazır testler değildir ve tamamen işlenen kazanımları ölçmeye yöneliktir.
 • Tüm Konular İçin Konu Anlatım İçerik Desteği: Öğrencimiz ARİT KOÇ Dijital Platform Üzerinden her birini Uzman eğitimcilerin hazırladığı ve tüm konuların konu anlatım videolarının olduğu bir alana ulaşabilmektedir.
 • 300 bin adet Lise, 200 bin adet Ortaokul Soru Havuzu: Süreç içerisinde KTT, Kurumsal Deneme, Genel Deneme, Yaprak test ve şablonunu Öğrenci koçunun danışana göre ayarladığı sorularla öğrencimize konu pekiştirme süreçleri yaşatıyoruz. Sorularımız ölçme değerlendirme süreçlerine göre düzenlenmiştir. Her bir sorunun videolu çözümü mevcuttur.
 • 50 Adet Deneme Sınavı: Öğrenciyle çalışmaya başladığımızda planlanan deneme sınavları yapılmaktadır. Deneme sınavları öğrencinin adresine bir aylık çalışma sürecinin ardından kargolanmaktadır. Öğrenci denemeyi çözdükten sonra ARİT KOÇ Edesis Ölçme Değerlendirme Sistemi üzerinden kendisine tanımlanan sınavın sanal optiğine cevaplarını kodlar ve kaydeder. Öğrenci koçumuz sınavı değerlendirir ve öğrencimizin sistemine karnesini iletir. Öğrenci her denemeyi bu şekilde çözer. İkinci denemeden sonra analiz süreci de başlar. Artık yapılan her denemeden sonra analiz yenilenir ve öğrenciye eksik olduğu kazanımlar/soru tipleri ile ilgili dönüşler yapılır. Bir başka analiz süreci de ARİT KOÇ online platformu üzerinden yürütülmektedir. Bu süreçler öğrencinin çözmüş olduğu tüm soruları yakalamak ve eksik konu veya soruyu bulmak için vardır.
 • Öncelikli Konu listesi;: Öğrencinin çözmüş olduğu tüm denemelerin analizi sonucunda tespit edilen sıkıntılı konular öğrencinin seviyesi ve konunun geçmiş yıllarda soru olarak çıkma sıklığı baz alınarak 3 adet öncelik listesi hazırlanmaktadır. Ve öğrenciye her analizde gerçekte sınava girmiş olsaydı hangi sıralamayı yapacağı belirtilmektedir. Ve de verilen öncelikli konu listesindeki konuları hallettiğinde hangi sıralamaya kadar yükseleceği belirtilmektedir.
 • Envanter uygulaması; Öğrenciye belli aralıklarla gerçek çalışma alışkanlıkları hangi mesleğe yatkın olduğu ve motivasyonunu nasıl diri tutacağı ile ilgili envanterler uygulanmaktadır. Hangi hafta ne tür bir envanter uygulanacağı planlı bir şekilde öğrenciye iletilir. Bu plan öğrenciye göre esnektir.
 • Haftada bir görüşme; Koçumuz öğrencimizle haftada bir kez online görüşme yapmaktadır. Bu görüşmelerde geçmiş haftanın değerlendirilmesi ve gelecek hafta neler yapılacağı ile ilgili konular ele alınmaktadır. Ayrıca ağırlıkta motivasyon süreçleri ile ilgili etkinlikler yapılmaktadır.
 • Kontrol araması; Öğrenci Koç tarafından iki günde bir aranarak verilen görev ve sorumlulukları ne kadar yaptığı kontrol edilmektedir.
 • Kişiye özel soru bankası; Yapılan son analizler neticesinde öğrencinin eksik olduğu konular doğrultusunda öğrencinin adresine gönderilmek üzere kişiye özel soru bankası oluşturulmaktadır. Sorular öğrencinin seviyesine göre seçilmektedir. Yaklaşık 350 sayfalık bir soru bankası şeklinde her öğrenciye özel basılmaktadır.
 • Okul sürecinin takip edilmesi; Öğrencilerimizin Okul/Kurs süreçleri takip edilmektedir. Koçluk süreci Okul/Kurstan alınan bilgiler paralelinde güçlendirici ve yöneltici bir süreç haline getirilmektedir.
 • Veli Raporu: Velilerimize öncelikle yazılımlarımız üzerinden anlık bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bunun dışında ayda bir kez velimize koçluk raporu sunulmaktadır. Bu raporda öğrencimizle bir ay boyunca ne tür çalışmalar yapıldığı, akademik sürecinin genel olarak ne durumda olduğu bilgisi iletilmektedir.
 • 7/24 Destek: Öğrencimiz Koçumuzla 09.00-20.00 arası sesli arama 20.00-23.30 arasında mesajla (Koçumuz müsaitliğine göre telefon veya mesajla dönebilir) iletişim kurabilmektedir. Bu durum bizim için çok önemlidir. Çünkü öğrencinin dönüt vermesi ve yaşadığı olumlu ya da olumsuz akademik/psikolojik hali bizimle paylaşması öğrencimizi daha iyi tanımlamamızı sağlamaktadır.

İncelemeler

Average Rating

0

0 Reviews

Detailed Rating

5

0%

4

0%

3

0%

2

0%

1

0%
Comments ( 0 )

Write a review